Psm Awards Sigorta Gündem Psm Magazin
shout

Smart Insurance Awards

Türkiye’nin ilk ve tek inovasyona dayalı sigortacılık ödülleri

Smart-i Awards sigortacılık sektörünün gelişmesini hedef alan ürün ve hizmetleri desteklemek, inovatif projeleri öne çıkararak bunların gelişimindeki iş modellerinin, deneyimlerin paylaşılmasını sağlamak ve sektördeki yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla düzenlemektedir.

Daha Fazla
circle

SMART-I AWARDS

Smart-i Awards, geleneksel sigortacılık anlayışı artık çok geride kaldı. Bu yarışma inovatif projeler geliştiren şirketleri öne çıkararak sektördeki değişim ve dönüşüme ayna tutuyor.

sponsors

Başvuru Dönemi

1 Mart – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında yarışmaya başvuru yapılabilir. Yarışmaya 1 Nisan 2022 sonrasında hayata geçirilmiş projeler ile tamamlanmak üzere olan, pilota çıkmış projeler katılabilir.

sponsors

Kimler Katılabilir?

Smart-i Awards, sigorta şirketleri, emeklilik şirketleri, InsurTech'ler, sigorta şirketleri ile iş birliği yapan teknoloji, ürün geliştiren şirketlerin, hizmet sağlayıcıların başvurularına açıktır. 

sponsors

Panel

Sigorta sektörü, müşteri deneyimini geliştirmek ve iş süreçlerini optimize etmek amacıyla dijital teknolojilere daha fazla odaklanmak durumunda.  Yapay zeka, makine öğrenimi, nesnelerin interneti (IoT), otomasyon teknolojileri; poliçelendirme, hasar, risk yönetimi, mevzuat, sigortalı dostu uygulamalar ve niceleri...

sponsors

Sosyal Sorumluluk

Tek başına değil, birlikte hareket ettiğimizde zoru kola, uzunu kısa, hayal denileni gerçek kılabiliriz. Yarışmacı başvuru gelirleriyle; Türkiye'nin her bölgesinde, eşit eğitim şartlarına sahip olamayan, gelişmeye istekli ancak imkanı kısıtlı kızların STEM alanlarındaki becerilerini geliştirmek üzere eğitimler düzenleyen sosyal girişimler desteklenmektedir. 

 

 

 

PANEL

Sigortacılıkta Cesur Yeni Ufuklar

İnovasyon cesaret gerektirir ve diğer her şey onu izler...

Yapay zeka, makine öğrenimi, nesnelerin interneti (IoT), otomasyon teknolojileri; poliçelendirme, hasar, risk yönetimi, mevzuat, sigortalı dostu uygulamalar ve niceleri...

 

JÜRİ ÜYELERİ

Smart Insurance Awards Seçici Kurulu

Abdullah Çetin

Abdullah Çetin

Akıllı Yaşam Dergisi Yayın Danışmanı

Berrin Dinç

Berrin Dinç

İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı

Ertuğrul Bul

Ertuğrul Bul

Fiona Teknoloji Ve Danışmanlık Kurucu Ortağı

Metin Karacan

Metin Karacan

HDH Danışmanlık Müdürü

Rahim Ak

Rahim Ak

Habertürk Editörü

Selcen Doğan Gür

Selcen Doğan Gür

Doğan Sigorta Brokerlik CEO'su

Prof. Dr. Selim Yazıcı

Prof. Dr. Selim Yazıcı

İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi ve FinTech İstanbul Kurucu Ortağı