Psm Awards Sigorta Gündem Psm Magazin

Başvuru Ücreti

Başvuru Bedeli | 7.500 TL + KDV

*faturalar tevkifatlı kesilmektedir. (8.550 TL KDV dahil )

Kredi kartı/Banka kartı ile sanal POS üzerinden ödeme kabul edilmektedir. Ödeme sonrası faturanız iletilecektir. Kredi kartı dışındaki ödemeleriniz için lütfen iletişime geçiniz!

Ödeme ve fatura ile ilgili sorularınız için: 

Berrin Uyanık | [email protected] & [email protected]  

T: 0532 462 76 87

**Eğer ödemenizi Havale/EFT ile gerçekleştirmek isterseniz banka bilgileri aşağıdaki gibidir. Lütfen ödeme dekontunuzu Berrin Uyanık'a 31 Mayıs'a kadar iletmeyi unutmayınız. 

BANKA BİLGİLERİ

Alıcı Adı: ERİŞİM MEDYA RADYO TELEVİZYON VE DERGİ YAYINCILIK AŞ

GARANTİ BANKASI

TR54-0006-2000-7720-0006-2982-70

TAKSİM/CUMHURİYET CADDESİ

Ödeme bilgileri

Başvuru formunun tamamlanmasının ardından ödemenizi Online Ödeme butonu üzerinden kredi kartı ile yapabilirsiniz. Aynı proje ile veya birden fazla proje ile birden çok kategoride her proje için ayrı başvuru formu doldurarak yarışmaya başvuru yapılabilir. Fakat her proje, kategori/ödül için ayrı başvuru ücreti yatırılmalıdır. Başvuru ücreti yatırılmadan yapılan başvurular değerlendirmeye alınmaz.

Yarışmacı başvuru gelirleriyle; Türkiye'nin her bölgesinde, eşit eğitim şartlarına sahip olamayan, gelişmeye istekli ancak imkanı kısıtlı kızların STEM alanındaki becerilerini geliştirmek üzere eğitimler düzenleyen sosyal girişimler desteklenmektedir. Smart-i Awards katılımcıları bir yandan ödüller için yarışırken, bir yandan da teknolojiye ve gençlere verdikleri destekle önemli bir sosyal sorumluluk projesine katkı sağlarlar. 

İade Koşulları: Katılımcı şirket dilediği zaman başvurusunu geri çekebilir. Ancak başvuru ücreti sisteme tanımlandıktan sonra ücret iade edilmez. Bu noktada katılımcı şirketin projesi jüri üyelerine sunulmaz, dokümanları hiçbir mecrada yayınlanmaz.

 

Pazara sunulmuş, bir veya birden fazla ürün/hizmet/proje ile Smart-i Awards’a başvurulabilir. 

Yarışmaya katılım online www.smartiawards.com üzerinden “Hemen Başvur" sekmesinden yapılır.

Başvurunuza başlamadan önce Smart-i Başvuru Kılavuzu 2024_v1 buradan inceleyeniz.