Psm Awards Sigorta Gündem Psm Magazin

Başvuru Ücreti

Başvuru Bedeli | 8.900 TL + KDV

*faturalar tevkifatlı kesilmektedir. (10.146 TL KDV dahil )

Ödeme bilgileri

Başvuru formunun tamamlanmasının ardından ödemenizi Online Ödeme butonu üzerinden kredi kartı ile yapabilirsiniz. Aynı proje ile veya birden fazla proje ile birden çok kategoride her proje için ayrı başvuru formu doldurarak yarışmaya başvuru yapılabilir. Fakat her proje, kategori/ödül için ayrı başvuru ücreti yatırılmalıdır. Başvuru ücreti yatırılmadan yapılan başvurular değerlendirmeye alınmaz.

Yarışmacı başvuru gelirleriyle; Türkiye'nin her bölgesinde, eşit eğitim şartlarına sahip olamayan, gelişmeye istekli ancak imkanı kısıtlı kızların STEM alanındaki becerilerini geliştirmek üzere eğitimler düzenleyen sosyal girişimler desteklenmektedir. Smart-i Awards katılımcıları bir yandan ödüller için yarışırken, bir yandan da teknolojiye ve gençlere verdikleri destekle önemli bir sosyal sorumluluk projesine katkı sağlarlar. 

Kredi kartı/Banka kartı ile ödeme kabul edilmektedir. Ödeme sonrası faturanız iletilecektir. 

Ödeme ve fatura ile ilgili sorularınız için

Berrin Uyanık | [email protected] & [email protected]  

T: 0532 462 76 87

İade Koşulları: Katılımcı şirket dilediği zaman başvurusunu geri çekebilir. Ancak başvuru ücreti sisteme tanımlandıktan sonra ücret iade edilmez. Bu noktada katılımcı şirketin projesi jüri üyelerine sunulmaz, dokümanları hiçbir mecrada yayınlanmaz.

 

Pazara sunulmuş, bir veya birden fazla ürün/hizmet/proje ile Smart-i Awards’a başvurulabilir. 

Yarışmaya katılım online www.smartiawards.com üzerinden “Hemen Başvur" sekmesinden yapılır.

Başvurunuza başlamadan önce Smart-i Başvuru Kılavuzu 2024_v1 buradan inceleyeniz.